De Alliantie Culturele Diversiteit in de Top is een samenwerking tussen een aantal partijen, waaronder SER, Diversiteit in Bedrijf, Talent naar de Top, Agora en NL2025, Etnische Zaken Vrouw Nederland en The Other Network.
Samen voeren we een breed scala van activiteiten uit met als doel om culturele diversiteit in de top van Nederlandse organisaties en bedrijven verder te bevorderen. Dit is belangrijk voor maximale sociale cohesie en het benutten van al ons economisch potentieel in Nederland.
De organisaties vermeld op deze pagina onderstrepen het belang van meer culturele diversiteit aan de top. Onderstaande posities staan open voor cultureel talent om meer instroom op topposities te realiseren.
Heeft u bestuurlijke ervaring of ervaring op het gebied van senior management? Bent u toe aan een nieuwe stap? De vacante posities van onderstaande bedrijven staan open voor cultureel talent met relevante werkervaring in het bedrijfsleven of (semi)publieke organisaties in een rol op bestuurs-, directie- of executiveniveau.
De Alliantie nodigt u van harte uit om te reageren. Kent u anderen voor wie dit interessant kan zijn? Stuur dit vooral door in uw netwerk. Kom vooral terug op deze pagina, want er komen regelmatig vacante posities bij.
Vragen over dit initiatief? Neem contact op met Tim van den Enden via tim.van.den.enden@nl2025.nl.
Diverse achtergronden en gezichtspunten maken ons sterker. Met diverse teams komen we tot creatievere en innovatievere oplossingen voor onze klanten. Diversiteit zien wij niet alleen als onze maatschappelijke plicht, maar als noodzaak om relevant te blijven als bank.
Director ABN AMRO Group Strategy Office - Amsterdam
Director, Fixed Income Sales - London
Associate director loan markets syndicate sales
Deputy head regulatory office
Market Risk Officer
Contactpersoon:
Nicole Bottger
nicole.bottger@nl.abnamro.com
Google’s mission is to organize the world's information and make it universally accessible and useful. When we say we want to build for everyone, we mean everyone. To do that well, we need a workforce that’s more representative of the users we serve. That’s why we’ve embraced a refreshed and accelerated approach to diversity and inclusion.
Contactpersoon:
Olivier van Arkel
ovanarkel@google.com
06-27627762
De prestaties van ProRail kunnen alleen neergezet worden met de kwaliteiten, talenten én de diversiteit van alle ProRailers samen.
Manager Media en Publieksvoorlichting
Programmamanager Capaciteitsontwikkeling
Manager Grote Strategische Projecten & Programma’s
Project & Implementatiemanager
Senior Manager Grote Strategische Projecten & Programma’s (GSPP)
Categoriemanager Bedrijfsvoering
Tendermanager Asset Management
Manager Competence Center ERP
Coördinator Strategische Duidelijkheid
Contactpersoon:
Rachelle van Daalen - Pluijmen
rachelle.pluijmen@prorail.nl
06-27883355
De Rabobank gelooft in de kracht van diversiteit en voert een actief diversiteitsbeleid. Bij de samenstelling van teams is diversiteit het uitgangspunt, omdat we alleen op die manier onze klanten het beste kunnen bedienen. Diversiteit hoort bij onze maatschappelijke positie.
Contactpersoon:
Roeli Pot
Diversity@rabobank.nl
Regiodirecteur Yacht IT
VP Global Client Solutions
Contactpersoon:
Esther van Petegem
esther.van.petegem@randstadgroep.nl
Als werkgever handhaaft de UvA een beleid van gelijke kansen. We vinden diversiteit belangrijk en zetten ons volledig in om een plek te zijn waar iedereen zich thuis voelt, ongeacht afkomst, huidskleur of overtuiging. We koesteren de onderzoekende geest en het doorzettingsvermogen en laten de ruimte om door te vragen. Bij ons vormen nieuwsgierigheid en creativiteit de heersende cultuur.
Lid Raad van Toezicht met speciaal vertrouwen van de medezeggenschap
Decaan